122. Комп’ютерні науки
Освітня програма «Комп’ютерні технології в біології та медицині» спеціальності 122. «Комп’ютерні науки» поєднує сучасні інформаційні технології, програмування та новітні технології в галузі біології та медицини. Підготовка фахівців за цією перспективною програмою надає можливість отримати знанням у сфері IT, e-Health, m-Health, TeleHealth та опанувати новітні технології і методи розробки, оновлення,
впровадження та супроводу медичних інформаційних систем із використанням сучасних мов програмування С#, R, Python, реалізувати свої професійні здібності в якості розробника програмного забезпечення, адміністратора інформаційних систем, аналітика баз даних, керівника проектів, займатися впровадженням страхової медицини та бути учасниками розробки кейсів компаній, що розробляють та впроваджують медичні інноваційні технології.
Під час підготовки студенти можуть також обрати індивідуальну траєкторію навчання, таку як віртуальні та мобільні медичні системи або клінічні репозитарії та медичні системи зберігання даних.
Під час оволодіння професійними навичками студенти використовують матеріально-технічну базу лабораторій кафедри, в томі числі:
- «Лабораторія медичних інформаційних систем та технологій» (аудиторія 114а радіокорпусу);
- «Лабораторія біомедичних апаратів та систем» (аудиторія 119 радіокорпусу).
Лабораторія забезпечує підтримку лекційних і практичних занять з дисциплін:
- «Об’єктно – орієнтоване програмування медичних засобів»;
- «Паралельні обчислення та сучасні технології програмування в медицині» ;
- «Кросплатформенне програмування медичних засобів»;
- «Основи тестування медичних інформаційних систем»;
- «Організація медичних баз даних та знань»;
- «Комп’ютерні мережі та телемедицина»;
- «Методи та системи штучного інтелекту в біології та медицині»;
- «Технологія захисту медичної інформації», тощо.
Лабораторія оснащена сучасним інформаційним, методичним та програмним забезпеченням, мультимедійними засобами. Усі робочі місця підключені до комп’ютерної мережі університету та кафедри, з можливістю виходу в Інтернет.